Trebuie rezistat. Pe zi ce trece, junta lui Moș Trompă e tot mai penibilă.
Lui Vancea nu i-a ieșit nici măcar o vizită în Groenlanda. 50.000 de oameni. Noi suntem zeci de milioane în fiecare țară europeană, sute de milioane cu totul.
Muscă și Trompă au ajuns să vândă Tesle pe gazonul Casei Albe. Ard teslele prin toată America. În UE nu mai cumpără nimeni. În Manhattan și-au închis reprezentanța. Se prăbușesc acțiunile. Nazistul și-a dat singur cu tesla-n…
Ageamiii din jurul lui Trompă discută pe Signal planuri de război în prezența unui jurnalist. Tulsi Gabbard (caricaturi de nume!) dă din colț în colț la audieri. Cât credeți că va suporta statul american atâta incompetență?
Diktatul lui Trompă pentru Ucraina e inacceptabil: îmi dați toate resursele, iar eu vă oblig să vă predați lui Putin. Nici în vârful colonialismului nu se vedea așa ceva.
Trompă pune taxe pe piesele de mașini: succes la inventariat fiecare șurub care nu e proudly made in USA!
Lumea vede, se enervează. Nedreptatea și ticăloșia strigă la cer.
În nici două luni, SUA a rămas fără aliați. Japonia, Canada, Europa își reconfigurează alianțele, se înarmează.
Trompă va rămâne cu Putin, să viseze la imperii nerealizabile.
Trebuie rezistat. Pe Trompă îl va înlătura poporul american, Putin e pe moarte.
SUA e condusă de ageamii, Rusia e semi-falită. Trebuie rezistat.
***
Vuvuzeaua lui Musk și a muskalilor, pițiponcul Nawfal (prietenul lui Mike Neamțu și al bulibașei AUR, Simion), recunoaște că Călin e pro-rus.
Cum îndrăznește România SUVERANĂ să înlăture (s)pionul Moscovei și să se înarmeze ca să reziste Rusiei? Se enervează „suveraniștii” că România își apără suveranitatea.
A, și cine spune că Mike Neamțu s-a înhăitat cu gașca putinistă, „mă-sa-i c…vă”. E citat din ciufulici, eu nu vorbesc urât.
O adunatura de needucati si mitocani au ajuns sa influienzeze mintile atator oameni , care altfel au mult bun simt, sa si bata joc de viitorul si mai ales de tara lor, a noastra!
va rog sa faceti tot posibilul si sa va cumparati cartea ,,Cum a ramas ROmania fara presedinte ales,,, veti gasi multe raspunsuri la ce traim acum…nu se poate ca in mileniul III noi, romanii, sa dam dovada ca nu ne pasa de viitorul nostru, bunicii si parintii nostri cred ca mijlocesc la Tatal Ceresc pentru noi sa ne trezim!
Cei care ne conduc sunt abjecti dar sa speram ca se vor trezi cei care pun legile in aplicare si vor actiona ferm pt binele lor dar si al statului care ii PLATESTE IMPARATESTE din taxele si impozitele noastre…ale dispretuitilor!
Văcarii o să ne ceară bani pentru Deveselu, zicând că a fost un avans la finanțarea României, și că acum trebuie să-i rambursăm. Sunt in stare de orice golănie yankeii lui Adolf Hitler Trump & Co lui de neonaziști coliniali, cu milioanele de sclavi uciși ca să se îmbuibe ei (bașca sute de mi de japonezi căsăpiți). Trump=Hitler=Putin=Stalin
https://desk-russie.info/
încercati-l, nu veti regreta !